Huis kopen Costa Blanca

Inhoud

Droomt u ervan om een huis te kopen aan de Costa Blanca?

Betrouwbare veilingsites vinden

U bent niet de eerste die deze droom koestert, velen gingen u voor. Door de goede bereikbaarheid en het milde klimaat is de Costa Blanca een zeer gewilde bestemming om een huis te kopen. Het is dé plek waar u lekker kunt genieten van de goudgele stranden en de blauwe zee. Twijfel niet langer en durf de stap te zetten om een huis te kopen aan de Costa Blanca. CasaLasDunas helpt u graag om uw droom te verwezenlijken.

Huis kopen aan de Costa Blanca
https://casalasdunas.nl/woningen/kopen/

Waarom is de Costa Blanca ideaal om een huis te kopen?

Laten we voorop stellen dat het weer perfect is aan de Costa Blanca; heerlijk warm waardoor u extra kunt genieten van de mooie omgeving. Daarbij is de Costa Blanca weliswaar een zeer druk vakantiegebied, maar u hoeft zich niet persé in die drukte te begeven. Er staan veel prachtige huizen te koop net buiten de drukke zones, waar u heerlijk tot rust kunt komen. Mocht u wel behoefte hebben aan een beetje reuring dan bent u binnen no-time in een gezellige stadskern. De Costa Blanca heeft dus eigenlijk voor iedereen wat wils en leent zich bij uitstek om een huis te kopen.

Waarom een huis kopen aan de Costa Blanca met CasaLasDunas?

Een goede makelaar is van groot belang. De aankoop van een woning vergt namelijk een grondig onderzoek naar eigendomsbewijzen, schulden, legaliteit en nalatenschap. U kunt daarom beter niet alleen op onderzoek uit gaan. Twijfelt u tussen een Nederlandse en een Spaanse makelaar en spreekt u geen Spaans? Neem dan altijd een Nederlandse makelaar in de arm. Een huis kopen aan de Costa Blanca vergt nogal wat tijd en niets is belangrijker dan om alles tot in de puntjes begrijpen. U staat namelijk op het punt om uw droomhuis te kopen aan de Costa Blanca ( https://casalasdunas.nl/over-spanje/costa-blanca/ ) waar niets aan mag ontbreken.

Een huis kopen aan de Costa Blanca, hoe gaat dat in z'n werk?

  • 1. Geef via het Contact formulier (https://casalasdunas.nl/kopen/wensprofiel/) uw wensen en voorkeuren aan
  • 2. CasaLasDunas maakt aan de hand van het contactformulier een persoonlijke afspraak, zodat u weet met wie u te maken heeft
  • 3. Vervolgens worden de financiële zaken afgestemd en het type woning dat bij u past
  • 4. Daarna wordt er een planning gemaakt waarin naar voren komt hoeveel woningen u wilt bekijken per dag
  • 5. Aan het einde van de dag wordt alles uitgebreid geanalyseerd
  • 6. Indien de woning is gevonden, wordt er een reserveringscontract afgesloten (Dit kost €3000,-) en wordt de woning ´van de markt´ gehaald
  • 7. Na aankoop wordt er met u om de tafel gezeten om de verdere fiscale verplichtingen na te komen en alles wat daar bij komt kijken

Niets staat u meer in de weg! Durf uw droom te verwezenlijken door een huis te kopen aan de Costa Blanca met CasaLasDunas.

Neem nu contact op met CasaLasDunas ( https://casalasdunas.nl/contact/ )

Copyright 2018 vakantie-veiling.org